Roverské setkání ROuRA 2018

Nazdar sestro, nazdar bratře,

dovoluji si Tě pozvat na setkání roverů a rangers ze všech koutů Plzeňského kraje – RouRA 2018. ROuRA to je víkend plný našlapaného programu. ROuRA je místo, kde se potkáš s lidmi, kteří jsou na tom stejně jako ty – skrz rovering chtějí dělat lepší svět. ROuRA je tvoje brána do světa roveringu. Už tě nebaví jen vést družinu? Chceš poznat něco jiného? Chceš se jenom seznámit s novými lidmi? Jediná možná odpověď je ROuRA! Již 27. – 29. 4. 2018.

Jak se registrovat?

1) Každý účastník musí vyplnit registrační formulář, na jehož odkaz narazíš níže (nezapomeň si přečíst Podmínky registrace a Obecná ustanovení v příloze).

2) Bude-li ti v době konání akce méně než 18 let (avšak více než 15 let), musíš jet se skupinou, tzn. musí s tebou jet alespoň jeden člověk, kterému bude v konání akce více než 18 let. Členem musí být minimálně jeden vedoucí skupiny (18+) a neomezený počet dalších členů. Vedoucí skupiny vyplní formulář pro skupiny (taktéž se odkaz na něj nachází níže).

3) Je-li ti 18 let a jedeš sám, stačí, když vyplníš pouze formulář pro jednotlivce.

4) Chceš se podívat na ROuRu, ale je ti více než 20 let, anebo se chceš podívat do zákulisí příprav? Pak je tu možnost zvaná ST (servis tým). I formulář pro registraci do ST nalezneš v popisu události.

Přihlášky zde:
Jednotlivec: https://goo.gl/forms/osGILV2LkbXq7NaN2
Skupina: https://goo.gl/forms/BWALZ2aYnSGHFGLg2
Servis tým: https://goo.gl/forms/CYZtmD93843FB7pn1

Šťastnou ruku při registraci a budeme se těšit v dubnu. Kde? Dozvíš se již brzy. Sleduj nás na Facebooku:

FB page: https://www.facebook.com/rouraplzen/
FB event: https://www.facebook.com/events/2043347189245040/
Kontakt: roura@skaut.cz

Dokumenty ke stažení:

Za celý organizační tým

Tomáš Chmelík – ČÁRA