Plzeňský kraj | kraj šesti řek | Junák - český skaut, Plzeňský kraj, z.s.

Aktuality

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Fokus - fotorally se blíží

15.9.2011  |  celá zpráva

Originální fotografický závod v historickém centru Plzně, testující týmovou souhru, fotografický um a nápaditost nás amatérů:o). To vše pod záštitou plzeňského primátora Mgr. Martina Baxy.

Plzeň má nové ikony. Kromě vědců a lékařů i herce, hokejistu a skauta

17.7.2011  |  celá zpráva

Město Plzeň zveřejnilo jména deseti významných mužů, kteří se stanou městskými ikonami. Cílem projektu je upozornit Plzeňany, jak inspirativní lidé kolem nich žijí. Ve výběru jsou významní lékaři, vědci a profesoři, ale i biskup, hokejista, herec, skaut či šéf zoo. Loni byly ikony města ženy.

Bílý orel předán astronautovi Michaelu Collinsovi

30.5.2011  |  celá zpráva

Dne 16. 5. 2011 u příležitosti startu raketoplánu Endeavour předal Ondřej Rohlík, oldskaut Západočeské oblasti bílého orla a t. č. delegát za Českou republiku v Evropské kosmické agentuře (European Space Agency) čestný odznak bílého orla (zlatý stupeň) astronautovi Michaelu Collinsovi.

Vyšla výroční zpráva KRJ za rok 2010

26.5.2011  |  celá zpráva

Junák - svaz skautů a skautek ČR, Plzeňský kraj vydal dnes svoji výroční zprávu hodnotící uplynulý rok 2010. Ve zprávě můžete najít informace o skautingu v jednotlivých okresech Plzeňského kraje a zprávy o hospodaření a proběhlých akcích.

Krajem šesti řek opět začíná vycházet

24.5.2011  |  celá zpráva

Časopis, který funguje v západních Čechách s nucenými přestávkami od roku 1930 opět vstává z popela. Květnové číslo KŠŘ je prvním číslem časopisu ve formě "e-časopisu". Občasník by měl vycházet zhruba čtvrtletně a na dvanácti stránkách bude informovat o činnosti skautů v Plzeňském kraji. Kromě Plzeňského kraje v časopise čtenáři najdou i nejdůležitější zprávy ze Skautské křižovatky a dalších skautkých zdrojů.

24 hodin na koloběžce > Napůl jedu, napůl běžím… KOLOBĚŽÍM!

12.5.2011  |  celá zpráva

V pátek 13. května propukne již třetí ročník koloběžkové čtyřiadvacítky - amatérského závodu družstev na koloběžkách, který trvá celých 24 hodin a nezastaví se ani v noci. Pod záštitou skautského střediska Střela ho v Plzni pod Chlumem pro sportovní nadšence pořádají Dana Singerová a Jakub Mareš. 

I ty podpoř KAPKU

9.5.2011  |  celá zpráva

KAPKA, jak ji již všichni dobře znáte, je humanitární akce Nadace pro transplantace kostní dřeně a Junáka - svazu skautů a skautek ČR. Letos proběhne v termínu 10. a 11. června již třináctý ročník a zúčastní se samozřejmě i Plzeň. 

Změna informací k základně Bílý orel

27.3.2011  |  celá zpráva

Od 1.4.2011 je v základním cenovém tarifu za ubytování na lůžku, nebo přistýlce garantováno zdarma zapůjčení kompletu lůžkovin ve složení - polštář + přikrývka, za předpokladu dovezení vlastního kompletu povlečení včetně prostěradla.

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Roverské setkání ROuRA 2018

Plzeňský kraj letos poprvé pořádá roverské setkání ROuRA.celá zpráva

Opravdu skautský ples 2018

Ani v roce 2018 nebude v plzeňské plesové nabídce chybět tradiční Opravdu skautský ples, neboli jedinečná akce, na které se sejdou skauti z celého Plzeňského kraje ve společenském.celá zpráva

Řád stříbrné lilie putuje do Plzně

Sestra Jana Vojáčková - Uhlík převzala nejvyšší vyznamenání Junáka - českého skauta během slavnostního ceremoniálu, který proběhl ve čtvrtek 23. 11. v prostorách historické plzeňské radnice za přítomnosti rodiny a mnoha skautských hostů.celá zpráva


Junák - český skaut, z. s.  |   Krajská rada Junáka Plzeňského kraje | ADMIN |  RSS
Maple webdesign