7.12.2018

Západočeská žirafa

Chceš poznat nové přátele?
Načerpat inspiraci?
Odpočinout si od všedních starostí?
Zažít program, který v oddíle nepotkáš?
Nebo snad získat nový pohled na skauting?

Tak to je Žirafa přímo pro Tebe!

Západočeská žirafa je zážitkový a inspirační kurz zaměřený na rádce, rádkyně a další skauty aktivně zapojené v oddílové či střediskové činnosti.  Čeká tě našlapaný kurz, který se koná jednou ročně v období pololetních prázdnin. Ročník 2021 se uskuteční v Klatovech. Žirafa nenahrazuje rádcovský kurz, jedná se o nadstavbu a impuls pro další činnost v oddíle. Proto je minimální věk účastníků 13 let. 

  • ŽERTOVNÁ a HRAVÁ – garantuje pohodovou atmosféru a zážitky všeho druhu – hry, hříčky, aktivity, blbosti i vážná témata.
  • INSPIRUJÍCÍ a KREATIVNÍ – nabízí mnoho nových činností a zkušeností, které lze prakticky využít při vedení dětí a přípravě programu. Také se zaměřuje na Nový program v praxi.
  • ROZVÍJEJÍCÍ a MOTIVAČNÍ – seznamuje s novými lidmi, ukazuje jaký člověk je a jaký by mohl být. Motivuje a dodává impuls k další činnosti.
  • AKČNÍ i ODPOČINKOVÁ – zahrnuje pohybové aktivity, které přináší akci a vzrušení. Nezapomíná ale ani na odpočinek, relaxaci a pasivní zábavu.
  • FASCINUJÍCÍ a NEOPAKOVATELNÁ – je vždy jiná, originální. Každý se jí může zúčastnit pouze jednou a prožít ji v jedinečném kolektivu podobně naladěných lidí.
  • ATRAKTIVNÍ – přináší kromě zážitků a zábavy i praktické a využitelné věci, kterými lze obohatit činnost družiny. Je místem sdílení informací a řešení problémů. Navíc se koná v době zimního spánku s minimem oddílového programu.

Přihlásit se mužete zde od 6. 12. 2020

Pojď se podívat co na tebe čeká 😉

Kapacita ZŽ je omezená pro 40 žirafáků – tak nečekej a přihlas se!

Čekají tě 4 dny plné zážitků, inspirace, zábavy, nových kamarádů

Akce proběhne od 28. 1. do 31. 1. 2021  v Klatovech.

Program bude postupně zveřejnován zde 😉 a na sociálních sítích.