Plzeňský kraj | kraj šesti řek | Junák - český skaut, Plzeňský kraj, z.s.

Konference mezinárodního společenství skautů a skautek se koná v Plzni

Jedna z nevýznamnějších akcí stoletého skautského jubilea 7. konference Středoevropského subregionu ISGF - Mezinárodního společenství skautů a skautek byla ve čtvrtek 16. srpna za účasti primátora Martina Baxy slavnostně zahájena v areálu Středního odborného učiliště elektrotechnického ve Skvrňanech.

Hlavním tématem konference je rozvoj oldskautingu ve středoevropské zóně a hledání nových forem aktivního zapojení se oldskautů do společenského a občanského života. Kromě stovky delegátů a hostů ze dvanácti členských zemí Středoevropského subregionu se konference účastní hosté z Holandska a Norska a také prezidentka Světového výboru ISGF Mida Rodriguez z Portugalska. Akce se koná ve dnech 15. - 19. srpna. Areál učiliště oživil symbolický skautský tábor s podsadovými stany a indiánským týpí a vlajkoslávou.

(plzen.eu)

FOTOGALERIE

Archiv zpráv

FLASTR 2018 se blíží

 Blíží se začátek zaří 2018 a s ním i Zdravotnický kurz FLASTR.celá zpráva

Roverské setkání ROuRA 2018

Plzeňský kraj letos poprvé pořádá roverské setkání ROuRA.celá zpráva

Opravdu skautský ples 2018

Ani v roce 2018 nebude v plzeňské plesové nabídce chybět tradiční Opravdu skautský ples, neboli jedinečná akce, na které se sejdou skauti z celého Plzeňského kraje ve společenském.celá zpráva


Junák - český skaut, z. s.  |   Krajská rada Junáka Plzeňského kraje | ADMIN |  RSS
Maple webdesign