Plzeňský kraj | kraj šesti řek | Junák - český skaut, Plzeňský kraj, z.s.

Skauti přijíždějí na Navigamus

Více než tisícovka vodních skautů dnes přijede do Plzně na setkání s názvem Navigamus 2012. "Je to tak, dnes odpoledne očekáváme příjezd účastníků. Od části z nich už máme potvrzeno, že jsou na cestě - a rozhodně to nejsou jenom skautky a skauti z České republiky. Přijedou totiž i účastníci ze zahraničí, například z Polska, Ukrajiny nebo Egypta," říká Pavel Křeček, manažer projektu. 

"Účastníci se po příjezdu rozhodně nebudou nudit. Hned odpoledne na ně čeká bohatý program v podobě různých menších aktivit. Budou připraveny rukodělné workshopy, kde si každý bude moci složit origami, parníček, vyrobit lampion nebo vybarvit omalovánky. Kdo by se bál, že nemá tak šikovné ruce na kouzla s papírem, může zkusit tancování nebo žonglování." uvádí na adresu čtvrtečního programu Jan Sedlák, který má na starosti program. "Očekáváme, že všichni účastníci budou na místě okolo 19 hodiny, na večer je totiž připravené slavnostní zahájení. No a protože celá akce se odehrává v duchu plavby Titaniku, tak bezprostředně po zahájení nás čeká vrchol čtvrtečního programu - ples Titaniku, v rámci kterého je připravený hudební doprovod a také velkolepá ohnivá show.|"

O zajištění programu, technického zázemí akce, stravy a dalšího podobného se po celou dobu bude starat přibližně stovka skautských vedoucích - dobrovolníků. Ti akci připravovali přibližně rok a půl. A přípravy se jim podařily do nejmenšího detailu. Účastníky tak bude na "palubě Titaniku" vítat skutečný palubní důstojník, po dobu jejich pobytu na akci budou rozděleni do několika palub, podle toho jak si vedli v předprogramu. To ale není všechno - na účastníky budou mimo jiné také každé ráno čekat speciálně vydávané noviny Navigamu, budou se moci vyfotit s maskotem akce - ledním medvědem Jackem a podobně.

Jiří Kunc
tiskový mluvčí
jiri.kunc@navigamus.cz
tel. 728 254 109, 603 774 646
www.navigamus.cz
www.navigamus.cz/media


Archiv zpráv

FLASTR 2018 se blíží

 Blíží se začátek zaří 2018 a s ním i Zdravotnický kurz FLASTR.celá zpráva

Roverské setkání ROuRA 2018

Plzeňský kraj letos poprvé pořádá roverské setkání ROuRA.celá zpráva

Opravdu skautský ples 2018

Ani v roce 2018 nebude v plzeňské plesové nabídce chybět tradiční Opravdu skautský ples, neboli jedinečná akce, na které se sejdou skauti z celého Plzeňského kraje ve společenském.celá zpráva


Junák - český skaut, z. s.  |   Krajská rada Junáka Plzeňského kraje | ADMIN |  RSS
Maple webdesign